tibia-botting

cracki,boty,mc,tibia


#1 2010-11-07 22:39:32

Snipers

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 4
Punktów :   

Poradnik do NeoBota.

Witam wszystkich !


Postanowiłem napisać poradnik, i pokazać jak dzięki temu cudownemu botowi możemy ułatwić sobie sporo tą grę, i pozbyć się '' nie chcianego '' golda z plecaka, by postać mogło sobie ciągle doładowywać plecaczki pieniążkami.






●1●



Chyba nie muszę mówić że, aby depositer '' działał '' trzeba mieć WAYPOINTY na danym expowisku. Ale tego nie mogę Wam zrobić, bo jak wiemy na każdym respie, są inne ID X Y Z, i waypointy się zapisują wszędzie innymi liczbami, i argumentami przypadające danemu podłożu. Jest jedna zmianka, która trzeba wykonać ... pierwszemu waypointowi, zmieniamy nazwę na start .

http://img821.imageshack.us/img821/8493/waypointy.png



●2●



Gdy mamy już waypointy na danym expie, trzeba wydać botowi daną komendę, przez którą jakoś zareaguje ... w tym wypadku chodzi o to, by wskazać mu kiedy ma opuścić dane expowisko, by podążyć do banku zostawić pieniążki.
Pomoże nam w tym pewien skrypt, którego dodamy do Action.
Dodajemy waypoint, tylko nie walk ale Action. I w actionie, wklejamy ten właśnie skrypt :
[ 10 to ilość capa, kiedy ma iść wpłacić kasę do banku ]

Kod:
if ($cap > 10) then
    gotolabel('start')
  end

http://img828.imageshack.us/img828/9122/actionv.png


●3●



Po waypoincie Action, robimy waypointy do banku.
[ tworzymy drogę ]
Najlepiej, by waypoint Walk, był dodawany co 5 secund.
Gdy już będziemy przy NPC Bankier, dodajemy waypoint Stand.
Następni wykorzystujemy wbudowaną już funkcję depozytowania pieniędzy, którą wywołujemy tak :

http://img90.imageshack.us/img90/6661/deposita.png



●4●



Jeśli mieliśmy kilka plecaków, bot umie sam otwierać kolejne plecaki, ale do wywołania początkowego układu plecaków, będzie potrzebny nam skrypt.
Po dodaniu waypointu wpłacenia kasy, dodajemy kolejny waypoint Action, i wklejamy ten oto skrypt :
[ 2854 - id plecaka głównego ]

Kod:
closewindows()
openitem(2854, 'back')
wait(1500,2000)




●5●



Kasa wpłacona, plecaczek odświeżony, robimy waypointy na expowisko i mamy gotowego bankiera.







Jeśli komuś coś się nie udało, nie wie jak coś zrobić, czegoś nie rozumie NIECH ŚMIAŁO PISZE !!! Ja wiem jak to jest, jak się czegoś nie umie, można się zdenerwować, ale obiecuje że jak tylko będę mógł, pomogę Wam wszytskim !



Zabraniam umieszczania poradnika na innych forach bez wcześniejszego uprzedzenia mnie!

Ostatnio edytowany przez Snipers (2010-11-07 22:42:53)

Offline

 

#2 2010-11-07 22:44:15

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poradnik do NeoBota.

O dobrze że napisałeś ten poradnik.Sam go chciałem potem napisać.

Offline

 

#3 2010-11-16 20:58:47

Hakiu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poradnik do NeoBota.

No i kolejny poradnik napisany przez admina.Brawo oby tak dalej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ulricknights.pun.pl www.lksmordarka.pun.pl www.yugiohrpg.pun.pl www.wwenitro.pun.pl www.ziomy3zkm.pun.pl